Sportsworld Crossing

Tuesday Schedule

PDF Print E-mail
Date Time AwayTeam AwayScore HomeTeam HomeScore
Tuesday April 5 6:00PM Brew Jays 8 Flames 4
6:15PM GRR Mountain Goats 0 Renegades 5
7:00PM Shockers 5 Waterloo Printing 2
7:15PM Blades of Steel 0 Northstars 6
8:00PM Goat Busters 1 Dirty Mike & The Boys 4
8:15PM Tug Boats 7 Gentlemen 3
9:00PM Here 4 Beer 3 Fur Trappers 3
9:15PM Ghost Busters 5 Wolf Pack 6
10:00PM Devils 1 Needs Improvements 5
10;15PM Guelph Grinders 6 Fionn MacCool's 4
11:00PM BK Bandits 13 Browns 0
11:15PM Golden Seals 6 Listowel Spreaders 6
Tuesday April 12 6:00PM Browns 4 Guelph Grinders 7
6:15PM Fionn MacCool's 4 BK Bandits 2
7:00PM Gentlemen 6 Golden Seals 1
7:15PM Listowel Spreaders 1 Devils 6
8:00PM Needs Improvements 3 Here 4 Beer 5
8:15PM Wolf Pack 5 Shockers 4
9:00PM Brew Jays 1 Ghost Busters 9
9:15PM Dirty Mike & The Boys 2 Tug Boats 5
10:00PM Northstars 7 Goat Busters 5
10;15PM Fur Trappers 4 Waterloo Printing 4
11:00PM Flames 6 GRR Mountain Goats 1
11:15PM Renegades 3 Blades of Steel 1
Tuesday April 19 6:00PM Dirty Mike & The Boys 1 Needs Improvements 5
6:15PM Tug Boats 3 Wolf Pack 6
7:00PM Ghost Busters 9 Northstars 1
7:15PM GRR Mountain Goats 1 Fur Trappers 9
8:00PM Guelph Grinders 0 BK Bandits 6
8:15PM Fionn MacCool's 3 Browns 3
9:00PM Devils 1 Flames 3
9:15PM Waterloo Printing 10 Listowel Spreaders 0
10:00PM Golden Seals 1 Blades of Steel 2
10;15PM Here 4 Beer 3 Renegades 6
11:00PM Goat Busters 2 Gentlemen 5
11:15PM Shockers 8 Brew Jays 7
Tuesday April 26 6:00PM Fur Trappers 6 Goat Busters 1
6:15PM Blades of Steel 5 Here 4 Beer 8
7:00PM Fionn MacCool's 3 Devils 3
7:15PM Flames 4 Browns 7
8:00PM Brew Jays 4 Waterloo Printing 6
8:15PM Renegades 11 Golden Seals 1
9:00PM Listowel Spreaders 2 Guelph Grinders 6
9:15PM Gentlemen 5 Shockers 11
10:00PM GRR Mountain Goats 1 Dirty Mike & The Boys 8
10;15PM Tug Boats 4 Ghost Busters 5
11:00PM Wolf Pack 7 BK Bandits 6
11:15PM Needs Improvements 9 Northstars 0
Tuesday May 3 6:00PM Renegades 4 Tug Boats 5
6:15PM Ghost Busters 5 Needs Improvements 0
7:00PM BK Bandits 5 Shockers 2
*Divisons May Change* 7:15PM Waterloo Printing 2 Wolf Pack 8
8:00PM Gentlemen 6 Brew Jays 7
8:15PM Dirty Mike & The Boys 7 Here 4 Beer 2
9:00PM Northstars 2 Browns 1
9:15PM Guelph Grinders 2 Fur Trappers 1
10:00PM Flames 2 Fionn MacCool's 2
10;15PM Golden Seals 2 GRR Mountain Goats 1
11:00PM Devils 2 Blades of Steel 5
11:15PM Listowel Spreaders 1 Goat Busters 5
Tuesday May 10 6:00PM GRR Mountain Goats 2 Listowel Spreaders 4
6:15PM Devils 6 Golden Seals 7
7:00PM Blades of Steel 5 Flames 1
7:15PM Fionn MacCool's 6 Goat Busters 2
8:00PM Wolf Pack 8 Renegades 4
8:15PM BK Bandits 7 Ghost Busters 1
9:00PM Shockers 5 Waterloo Printing 4
9:15PM Tug Boats 9 Brew Jays 2
10:00PM Needs Improvements 5 Here 4 Beer 2
10;15PM Browns 1 Gentlemen 8
11:00PM Fur Trappers 3 Northstars 3
11:15PM Dirty Mike & The Boys 0 Guelph Grinders 6
Tuesday May 17 6:00PM Guelph Grinders 10 Northstars 3
6:15PM Fur Trappers 5 Dirty Mike & The Boys 4
7:00PM Browns 2 Needs Improvements 5
7:15PM Here 4 Beer 6 Gentlemen 3
8:00PM Listowel Spreaders 6 Flames 2
8:15PM Blades of Steel 8 GRR Mountain Goats 1
9:00PM Goat Busters 3 Golden Seals 5
9:15PM Fionn MacCool's 7 Devils 3
10:00PM Renegades 0 BK Bandits 12
10;15PM Brew Jays 3 Wolf Pack 7
11:00PM Shockers 11 Tug Boats 6
11:15PM Waterloo Printing 6 Ghost Busters 4
Tuesday May 24 6:00PM Ghost Busters 5 Wolf Pack 3
6:15PM Waterloo Printing 6 Brew Jays 4
7:00PM Tug Boats 1 BK Bandits 4
7:15PM Renegades 0 Shockers 12
8:00PM Dirty Mike & The Boys 2 Browns 7
8:15PM Needs Improvements 3 Fur Trappers 2
9:00PM Gentlemen 1 Guelph Grinders 4
9:15PM Northstars 4 Here 4 Beer 1
10:00PM Golden Seals 1 Listowel Spreaders 3
10;15PM Flames 4 Goat Busters 3
11:00PM Blades of Steel 2 Fionn MacCool's 1
11:15PM GRR Mountain Goats 2 Devils 9
Tuesday May 31
Sportsworld 6:00PM Golden Seals 2 Blades of Steel 8
7:00PM Devils 6 Goat Busters 1
8:00PM Shockers 5 Ghost Busters 2
9:00PM Wolf Pack 9 Tug Boats 2
10:00PM Fur Trappers 5 Gentlemen 3
11:00PM Guelph Grinders 2 Needs Improvements 5
Activa (KMHA Alumni) 6:15PM GRR Mountain Goats 2 Flames 5
7:15PM Listowel Spreaders 2 Fionn MacCool's 5
8:15PM BK Bandits 7 Waterloo Printing 1
9:15PM Brew Jays 13 Renegades 5
10:15PM Dirty Mike & The Boys 4 Northstars 3
11:15PM Browns 5 Here 4 Beer 4
Tuesday June 7
Sportsworld 6:00PM Needs Improvements 7 Northstars 3
7:00PM Here 4 Beer 4 Guelph Grinders 1
8:00PM Flames 5 Golden Seals 1
9:00PM Fionn MacCool's 7 Devils 5
10:00PM Shockers 6 Wolf Pack 4
11:00PM Ghost Busters 6 Brew Jays 4
Activa (KMHA Alumni) 6:15PM Browns 6 Fur Trappers 4
7:15PM Gentlemen 0 Dirty Mike & The Boys 5
8:15PM Blades of Steel 6 Listowel Spreaders 3
9:15PM Goat Busters 5 GRR Mountain Goats 0
10:15PM Waterloo Printing 2 Tug Boats 6
11:15PM Renegades 0 BK Bandits 5
Tuesday June 14
Sportsworld 6:00PM Renegades 5 Brew Jays 8
7:00PM Tug Boats 2 Ghost Busters 2
8:00PM Dirty Mike & The Boys 6 Northstars 2
**Final Payment Due** 9:00PM Needs Improvements 3 Gentlemen 2
10:00PM Devils 3 Flames 6
11:00PM Listowel Spreaders 5 GRR Mountain Goats 0
Activa (KMHA Alumni) 6:15PM Waterloo Printing 3 Shockers 6
7:15PM BK Bandits 7 Wolf Pack 4
8:15PM Fur Trappers 5 Here 4 Beer 0
9:15PM Guelph Grinders 7 Browns 1
10:15PM Goat Busters 1 Blades of Steel 6
11:15PM Golden Seals 2 Fionn MacCool's 9
Tuesday June 21
Sportsworld 6:00PM Devils 1 Listowel Spreaders 5
7:00PM Fionn MacCool's 9 GRR Mountain Goats 3
8:00PM Shockers 2 Tug Boats 2
9:00PM Gentlemen 4 Renegades 3
10:00PM Brew Jays 6 Northstars 1
11:00PM Here 4 Beer 7 Browns 3
Activa (KMHA Alumni) 6:15PM Flames 8 Goat Busters 0
7:15PM Blades of Steel 5 Golden Seals 4
8:15PM Wolf Pack 8 Waterloo Printing 1
9:15PM Ghost Busters 2 BK Bandits 3
10:15PM Guelph Grinders 3 Fur Trappers 4
11:15PM Dirty Mike & The Boys 3 Needs Improvements 4
Tuesday June 28 6:00PM Northstars 5 Renegades 6*
6:15PM Browns 0 Gentlemen 3*
7:00PM Fur Trappers 5 Dirty Mike & The Boys 0
*All Games at Activa 7:15PM Needs Improvements 9 Brew Jays 5
For the rest of the Season* 8:00PM Guelph Grinders 2 Here 4 Beer 4
8:15PM Listowel Spreaders 2 Fionn MacCool's 4
Playoffs Start 7thB-10th B 9:00PM Golden Seals 0 Goat Busters 4
2 Game Series 1st to 3 PTS 9:15PM Blades of Steel 0 Flames 2
10:00PM GRR Mountain Goats 1 Devils 2
10;15PM Wolf Pack 5 Shockers 7
11:00PM Waterloo Printing 3 Ghost Busters 7
11:15PM BK Bandits 12 Tug Boats 2
Tuesday July 5 6:00PM Waterloo Printing 3 BK Bandits 10
6:15PM Tug Boats 5 Wolf Pack 8
7:00PM Ghost Busters 4 Shockers 4
7:15PM Goat Busters 4 GRR Mountain Goats 0
8:00PM Devils 1 Blades of Steel 6
8:15PM Golden Seals 1 Listowel Spreaders 3
9:00PM Flames 2 Fionn MacCool's 3
9:15PM Needs Improvements 4 Fur Trappers 1
10:00PM Brew Jays 5 Guelph Grinders 6
10;15PM Dirty Mike & The Boys 2 Here 4 Beer 9
11:00PM Gentlemen 3* Browns 6
11:15PM Renegades 3 Northstars 9*
Tuesday July 12 6:00PM Browns 5 Renegades 4
6:15PM Dirty Mike & The Boys 2 Here 4 Beer 1
7:00PM Gentlemen 2 Needs Improvements 1
Playoffs - 2 Game Series 1st to 3pts 7:15PM Northstars 3 Grinders 2
8:00PM Brew Jays 6 Fur Trappers 5
1st & 2nd A play 2 more reg season games 8:15PM Tug Boats 3 Ghost Busters 2
9:00PM Shockers 4 BK Bandits 2
9:15PM Waterloo Printing 3 Wolf Pack 10
10:00PM GRR Mountain Goats 1 Fionn MacCool's 13
10;15PM Golden Seals 1 Blades of Steel 6
11:00PM Goat Busters 2 Flames 5
11:15PM Devils 3 Listowel Spreaders 8
Tuesday July 19 6:00PM Listowel Spreaders 10* Devils 3
6:15PM Flames 1* Goat Busters 0
7:00PM Blades of Steel 6* Golden Seals 5
7:15PM Fionn MacCool's 10* GRR Mountain Goats 0
8:00PM Wolf Pack 6* Waterloo Printing 1
8:15PM BK Bandits 6 Shockers 5
9:00PM Ghost Busters 5* Tug Boats 0
* Winner of Series 9:15PM Fur Trappers 4 Brew Jays 8*
10:00PM Grinders 1 Northstars 0*
10;15PM Needs Improvements 5 Gentlemen 2*
11:00PM Here 4 Beer 4* Dirty Mike & The Boys 1
11:15PM Renegades 5 Browns 0
Tuesday July 26 6:00PM Fur Trappers 5 Dirty Mike & The Boys 9
6:15PM Needs Improvements 6 Renegades 4
7:00PM Browns 2 Grinders 3
7:15PM Blades of Steel 2 Flames 7
8:00PM Fionn MacCool's 4 Listowel Spreaders 3
8:15PM Shockers 6 Wolf Pack 1
9:00PM Here 4 Beer 6 Gentlemen 3
9:15PM Brew Jays 12 Northstars 2
10:00PM BK Bandits 2 Ghost Busters 1
10;15PM Waterloo Printing 7 Brew Hawks 5
11:00PM GRR Mountain Goats 8 Golden Seals 8
11:15PM Goat Busters 3 Devils 4
Tuesday Aug 2 6:00PM Devils 0 Golden Seals 0
6:15PM Goat Busters 3 GRR Mountain Goats 0
7:00PM Brew Hawks 6 Waterloo Printing 10
7:15PM Ghost Busters 1 BK Bandits 5*
8:00PM Northstars 4 Brew Jays 5*
8:15PM Gentlemen 0 Here 4 Beer 9*
9:00PM Wolf Pack 2 Shockers 2*
9:15PM Listowel Spreaders 0 Fionn MacCool's 8*
10:00PM Flames 5* Blades of Steel 0
10;15PM Needs Improvements 3 Browns 2
11:00PM Dirty Mike & The Boys 5 Renegades 6
11:15PM Grinders 1 Fur Trappers 1
Tuesday Aug 9 6:00PM Browns 4 Northstars 3
6:15PM Dirty Mike & The Boys 1 Needs Improvements 2
C Finals 7:00PM Fionn MacCool's 4 Flames 6
7:15PM GRR Mountain Goats 3 Devils 5
B Finals 8:00PM Here 4 Beer 5 Brew Jays 2
8:15PM Goat Busters 5 Golden Seals 4
A Finals 9:00PM BK Bandits 6 Shockers 3
9:15PM Renegades 4 Grinders 5
10:00PM Waterloo Printing 3 Ghost Busters 6
10;15PM Gentlemen 7 Fur Trappers 5
11:00PM Wolf Pack 0 Phantoms 0
11:15PM Blades of Steel 0 Listowel Spreaders 5
Tuesday Aug 16 6:00PM Fur Trappers 6 Renegades 4
6:15PM Ghost Busters 7 Waterloo Printing 1
A Finals 7:00PM Shockers 2 BK Bandits 5*
7:15PM Grinders 2 Gentlemen 1
B Finals 8:00PM Brew Jays 1 Here 4 Beer 4*
8:15PM Brew Hawks 0 Wolf Pack 0
C Finals 9:00PM Flames 4* Fionn MacCools 0
9:15PM Goat Busters 5 Blades of Steel 0
10:00PM Listowel Spreaders 4 Golden Seals 2
10;15PM Dirty Mike & The Boys 11 Browns 6
11:00PM Devils 1 GRR Mountain Goats 2
11:15PM Northstars 3 Needs Improvements 6
A - Champs - BK Bandits
B - Champs - Here 4 Beer
C - Champs - Flames