Sportsworld Crossing

Tuesday Schedule

PDF Print E-mail
Date Time AwayTeam AwayScore HomeTeam HomeScore
Sportsworld Twin Pad
Tuesday Sept 13 8:15PM Brew Jays 7 The Has Beens 3
9:00PM Melloul Blamey Nailers 3 Ghost Busters 6
9:15PM Fionn MacCool's 4 Devils 5
10:00PM Wiserhood 7 Dirty Mike & The Boys 5
10:15PM Nordekes 5 Orbex HC 1
11:00PM Puck Ewes 3 Grand River Gators 5
11:15PM Molson Canadians 4 Long Horns 8
Activa Sportsplex 10:15PM Book Hockey Team 4 The Bishops 1
11:15PM Ice Ninjas 0 Moose Knuckles 4
Sportsworld Twin Pad
Tuesday Sept 20 7:15PM Long Horns 8 Puck Ewes 2
8:15PM The Bishops 2 Moose Knuckles 11
9:00PM Orbex HC 3 Book Hockey Team 3
9:15PM Nordekes 11 Ice Ninjas 3
10:00PM Dirty Mike & The Boys 2 Grand River Gators 5
10:15PM Brew Jays 9 Molson Canadians 3
11:00PM The Has Beens 3 Wiserhood 5
Activa Sportsplex 10:15PM Ghost Busters 6 Fionn MacCool's 2
11:15PM Devils 2 Melloul Blamey Nailers 2
Sportsworld Twin Pad
Tuesday Sept 27 7:15PM Devils 1 Dirty Mike & The Boys 10
8:15PM Molson Canadians 4 Nordekes 6
9:00PM Wiserhood 6 Long Horns 4
9:15PM Grand River Gators 5 Moose Knuckles 2
10:00PM Melloul Blamey Nailers 5 Puck Ewes 0
10:15PM Book Hockey Team 2 Ghost Busters 4
11:00PM Fionn MacCool's 3 The Bishops 1
Activa Sportsplex 10:15PM Ice Ninjas 2 Brew Jays 5
11:15PM The Has Beens 5 Orbex HC 8
Sportsworld Twin Pad
Tuesday Oct 4 7:15PM Ghost Busters 6 Grand River Gators 3
8:15PM Ice Ninjas 2 The Has Beens 8
9:00PM Molson Canadians 4 Fionn MacCool's 5
9:15PM The Bishops 2 Orbex HC 3
10:00PM Long Horns 5 Book Hockey Team 1
10:15PM Moose Knuckles 8 Devils 3
11:00PM Brew Jays 9 Melloul Blamey Nailers 1
Activa Sportsplex 10:15PM Puck Ewes 2 Wiserhood 6
11:15PM Nordekes 0 Dirty Mike & The Boys 5
Sportsworld Twin Pad
Tuesday Oct 11 7:15PM Dirty Mike & The Boys 4 Fionn MacCool's 4
8:15PM Puck Ewes 2 Molson Canadians 2
9:00PM Book Hockey Team 4 The Has Beens 3
Division Split 9:15PM Brew Jays 0 Ghost Busters 5
10:00PM The Bishops 1 Ice Ninjas 4
10:15PM Melloul Blamey Nailers 8 Wiserhood 4
11:00PM Moose Knuckles 7 Nordekes 4
Activa Sportsplex 10:15PM Orbex HC 4 Devils 2
11:15PM Grand River Gators 4 Long Horns 6
Sportsworld Twin Pad
Tuesday Oct 18 7:15PM Nordekes 5 Grand River Gators 6
8:15PM Wiserhood 2 Brew Jays 2
9:00PM Melloul Blamey Nailers 0 Moose Knuckles 3
9:15PM Devils 1 Ice Ninjas 2
10:00PM Fionn MacCool's 1 Orbex HC 5
10:15PM Long Horns 7 Ghost Busters 4
11:00PM Puck Ewes 1 Book Hockey Team 7
Activa Sportsplex 10:15PM The Has Beens 4 Dirty Mike & The Boys 11
11:15PM Molson Canadians 4 The Bishops 5
Sportsworld Twin Pad
Tuesday Oct 25 7:15PM Ice Ninjas 1 Book Hockey Team 4
8:15PM Orbex HC 6 Puck Ewes 3
9:00PM Nordekes 1 Melloul Blamey Nailers 3
9:15PM Fionn MacCool's 2 The Has Beens 4
10:00PM The Bishops 1 Devils 2
10:15PM Dirty Mike & The Boys 2 Molson Canadians 3
11:00PM Grand River Gators 4 Moose Knuckles 7
Activa Sportsplex 10:15PM Long Horns 7 Brew Jays 6
11:15PM Ghost Busters 6 Wiserhood 0
Sportsworld Twin Pad
Tuesday Nov 1 7:15PM Molson Canadians 4 Devils 1
8:15PM Book Hockey Team 1 Dirty Mike & The Boys 4
9:00PM Nordekes 5 Ghost Busters 1
9:15PM Melloul Blamey Nailers 3 Long Horns 8
10:00PM Wiserhood 5 Moose Knuckles 4
10:15PM The Has Beens 3 The Bishops 3
11:00PM Orbex HC 3 Ice Ninjas 1
Activa Sportsplex 10:15PM Puck Ewes 5 Fionn MacCool's 2
11:15PM Grand River Gators 4 Brew Jays 9
Sportsworld Twin Pad
Tuesday Nov 8 7:15PM The Has Beens 9 Orbex HC 6
8:15PM Dirty Mike & The Boys 4 The Bishops 1
9:00PM Wiserhood 4 Grand River Gators 0
9:15PM Ice Ninjas 3 Puck Ewes 3
10:00PM Ghost Busters 1 Moose Knuckles 1
10:15PM Long Horns 5 Nordekes 6
11:00PM Book Hockey Team 8 Devils 1
Activa Sportsplex 10:15PM Brew Jays 4 Melloul Blamey Nailers 2
11:15PM Fionn MacCool's 4 Molson Canadians 7
Sportsworld Twin Pad
Tuesday Nov 15 7:15PM Moose Knuckles 2 Brew Jays 2
8:15PM Grand River Gators 1 Ghost Busters 9
9:00PM Orbex HC 2 Book Hockey Team 5
9:15PM Devils 2 Fionn MacCool's 5
10:00PM The Has Beens 6 Molson Canadians 2
10:15PM Melloul Blamey Nailers 1 Nordekes 5
11:00PM Ice Ninjas 1 Dirty Mike & The Boys 1
Activa Sportsplex 10:15PM Long Horns 8 Wiserhood 5
11:15PM Puck Ewes 6 The Bishops 0
Sportsworld Twin Pad
Tuesday Nov 22 7:15PM Ghost Busters 5 Melloul Blamey Nailers 2
8:15PM Wiserhood 3 Long Horns 8
9:00PM Dirty Mike & The Boys 4 Devils 2
9:15PM Puck Ewes 6 The Has Beens 4
10:00PM Nordekes 2 Brew Jays 5
10:15PM The Bishops 3 Orbex HC 6
11:00PM Molson Canadians 4 Book Hockey Team 1
Activa Sportsplex 10:15PM Moose Knuckles 3 Grand River Gators 1
11:15PM Fionn MacCool's 2 Ice Ninjas 5
Sportsworld Twin Pad
Tuesday Nov 29 7:15PM Nordekes 2 Wiserhood 4
8:15PM Long Horns 7 Moose Knuckles 4
9:00PM The Has Beens 2 Ice Ninjas 4
9:15PM The Bishops 5 Molson Canadians 8
10:00PM Brew Jays 5 Ghost Busters 11
10:15PM Book Hockey Team 5 Fionn MacCool's 1
11:00PM Devils 0 Puck Ewes 5
Activa Sportsplex 10:15PM Orbex HC 2 Dirty Mike & The Boys 3
11:15PM Grand River Gators 3 Melloul Blamey Nailers 11
Sportsworld Twin Pad
Tuesday Dec 6 7:15PM Molson Canadians 1 Orbex HC 3
8:15PM Dirty Mike & The Boys 2 Book Hockey Team 5
9:00PM Grand River Gators 8 Nordekes 2
9:15PM Melloul Blamey Nailers 3 Moose Knuckles 2
10:00PM Fionn MacCool's 5 The Bishops 1
10:15PM Wiserhood 2 Brew Jays 3
11:00PM Ghost Busters 4 Long Horns 10
Activa Sportsplex 10:15PM Ice Ninjas 1 Puck Ewes 4
11:15PM Devils 2 The Has Beens 5
Sportsworld Twin Pad
Tuesday Dec 13 7:15PM Moose Knuckles 4 Wiserhood 2
8:15PM Orbex HC 7 Devils 2
9:00PM Puck Ewes 1 Dirty Mike & The Boys 4
9:15PM Long Horns 5 Melloul Blamey Nailers 3
10:00PM Molson Canadians 4 Ice Ninjas 6
10:15PM The Has Beens 4 Fionn MacCool's 2
11:00PM Brew Jays 1 Grand River Gators 4
Activa Sportsplex 10:15PM The Bishops 1 Book Hockey Team 6
11:15PM Nordekes 8 Ghost Busters 8
Sportsworld Twin Pad
Tuesday Dec 20 7:15PM The Has Beens 5 Puck Ewes 5
8:15PM Book Hockey Team 8 Fionn MacCool's 1
9:00PM Nordekes 3 Moose Knuckles 1
9:15PM Ghost Busters 5 Wiserhood 2
10:00PM Grand River Gators 6 Long Horns 5
10:15PM Dirty Mike & The Boys 8 Ice Ninjas 0
11:00PM Orbex HC 5 The Bishops 1
Activa Sportsplex 10:15PM Devils 3 Molson Canadians 13
11:15PM Melloul Blamey Nailers 2 Brew Jays 1
Sportsworld Twin Pad
Tuesday Dec 27 7:15PM Ice Ninjas 5 The Bishops 4
8:15PM Grand River Gators 8 Nordekes 0
9:00PM Brew Jays 5 Long Horns 7
9:15PM Fionn MacCool's 8 Dirty Mike & The Boys 4
10:00PM Wiserhood 1 Melloul Blamey Nailers 3
10:15PM Puck Ewes 7 Devils 2
11:00PM Moose Knuckles 7 Ghost Busters 7
Activa Sportsplex 10:15PM Molson Canadians 5 The Has Beens 6
11:15PM Book Hockey Team 0 Orbex HC 3
Sportsworld Twin Pad
Tuesday Jan 3 7:15PM Long Horns 3 Melloul Blamey Nailers 1
8:15PM Fionn MacCool's 3 Ice Ninjas 1
9:00PM Molson Canadians 2 Puck Ewes 1
9:15PM Moose Knuckles 2 Brew Jays 2
10:00PM The Has Beens 4 Book Hockey Team 3
10:15PM The Bishops 5 Devils 3
11:00PM Orbex HC 1 Dirty Mike & The Boys 3
Activa Sportsplex 10:15PM Ghost Busters 9 Grand River Gators 3
11:15PM Nordekes 2 Wiserhood 4
Sportsworld Twin Pad
Tuesday Jan 10 9:00PM Brew Jays 4 Nordekes 4
10:00PM Book Hockey Team 6 The Bishops 2
10:15PM Ice Ninjas 4 The Has Beens 5
11:00PM Melloul Blamey Nailers 5 Ghost Busters 3
11:15PM Puck Ewes 4 Fionn MacCool's 3
Don McLaren 10:00PM Orbex HC 3 Molson Canadians 3
11:00PM Devils 0 Dirty Mike & The Boys 5
Activa Sportsplex 10:15PM Grand River Gators 4 Wiserhood 1
11:15PM Long Horns 8 Moose Knuckles 3
Sportsworld Twin Pad
Tuesday Jan 17 7:15PM Fionn MacCool's 5 Devils 3
8:15PM Ice Ninjas 1 Orbex HC 2
9:00PM The Bishops 1 Puck Ewes 8
9:15PM Ghost Busters 4 Brew Jays 3
10:00PM Melloul Blamey Nailers 1 Grand River Gators 2
10:15PM Wiserhood 1 Moose Knuckles 3
11:00PM Nordekes 8 Long Horns 4
Activa Sportsplex 10:15PM Molson Canadians 3 Book Hockey Team 4
11:15PM Dirty Mike & The Boys 10 The Has Beens 3
Sportsworld Twin Pad
Tuesday Jan 24 9:00PM Nordekes 4 Melloul Blamey Nailers 8
10:00PM Grand River Gators 4 Brew Jays 2
10:15PM Long Horns 3 Wiserhood 2
11:00PM Molson Canadians 5 Dirty Mike & The Boys 5
11:15PM Orbex HC 2 Fionn MacCool's 1
Kinsmen Rink 10:30PM Moose Knuckles 0 Ghost Busters 4
11:30PM Book Hockey Team 4 Puck Ewes 3
Activa Sportsplex 10:15PM The Has Beens 5 The Bishops 1
11:15PM Devils 5 Ice Ninjas 3
Sportsworld Twin Pad
Tuesday Jan 31 9:00PM Fionn MacCool's 8 The Bishops 4
10:00PM Ice Ninjas 1 Devils 1
Playoffs B 7th-10th 10:15PM Dirty Mike & The Boys 3 Puck Ewes 2
2 Game Series 1st to 3PTS 11:00PM Long Horns 5 Grand River Gators 0
11:15PM Book Hockey Team 3 The Has Beens 1
Don McLaren 10:00PM Molson Canadians 2 Orbex HC 4
11:00PM Melloul Blamey Nailers 8 Moose Knuckles 6
Activa Sportsplex 10:15PM Ghost Busters 9 Nordekes 3
11:15PM Brew Jays 3 Wiserhood 0
Sportsworld Twin Pad
Tuesday Feb 7 7:15PM Dirty Mike & The Boys 3 Book Hockey Team 0
8:15PM The Has Beens 4 Orbex HC 1
9:00PM Nordekes 0 Brew Jays 5
9:15PM Grand River Gators 1 Moose Knuckles 4
10:00PM Long Horns 3 Ghost Busters 7
10:15PM Melloul Blamey Nailers 9 Wiserhood 2
11:00PM Puck Ewes 2 Molson Canadians 4
Activa Sportsplex 10:15PM Devils 0 Ice Ninjas 4*
11:15PM The Bishops 1 Fionn MacCool's 9*
Sportsworld Twin Pad
Tuesday Feb 14 7:15PM Devils 2 The Bishops 4
8:15PM Molson Canadians 5 The Has Beens 1
9:00PM Puck Ewes 2 Book Hockey Team 4
Playoffs - 2 Game Series 9:15PM Fionn MacCool's 4 Orbex HC 6
1st Team to 3 PTS 10:00PM Ice Ninjas 3 Dirty Mike & The Boys 3
10:15PM Melloul Blamey Nailers 2 Moose Knuckles 0
11:00PM Grand River Gators 1 Brew Jays 1
Activa Sportsplex 10:15PM Nordekes 1 Ghost Busters 4
11:15PM Wiserhood 4 Long Horns 8
Sportsworld Twin Pad
Tuesday Feb 21 7:15PM Long Horns 6* Wiserhood 3
8:15PM Ghost Busters 5* Nordekes 6
9:00PM Brew Jays 7* Grand River Gators 0
9:15PM Moose Knuckles 2 Melloul Blamey Nailers 4*
10:00PM Dirty Mike & The Boys 3* Ice Ninjas 2
10:15PM Orbex HC 4* Fionn MacCool's 4
11:00PM Book Hockey Team 2* Puck Ewes 2
Activa Sportsplex 10:15PM The Has Beens 2 Molson Canadians 7*
11:15PM The Bishops 4 Devils 3
Sportsworld Twin Pad
Tuesday Feb 28 7:15PM Puck Ewes 3 The Has Beens 8
8:15PM Devils 4 Fionn MacCool's 5
9:00PM Ice Ninjas 3 The Bishops 3
9:15PM Book Hockey Team 2 Orbex HC 6
10:00PM Molson Canadiens 4 Dirty Mike & The Boys 4
10:15PM Melloul Blamey Nailers 8 Long Horns 5
11:00PM Brew Jays 3 Ghost Busters 5
Activa Sportsplex 10:15PM Nordekes 0 Wiserhood 5
11:15PM Moose Knuckles 2 Grand River Gators 5
Sportsworld Twin Pad
Tuesday Mar 7 7:15PM Grand River Gators 5 Nordekes 0
8:15PM Moose Knuckles 3 Wiserhood 5
9:00PM Ghost Busters 5* Brew Jays 0
9:15PM Long Horns 6 Melloul Blamey Nailers 1*
10:00PM Dirty Mike & The Boys 0 Molson Canadiens 1*
10:15PM Orbex HC 2* Book Hockey Team 2
11:00PM Ice Ninjas 4 Devils 2
Activa Sportsplex 10:15PM Puck Ewes 2 The Bishops 2
11:15PM The Has Beens 6 Fionn MacCool's 7
Sportsworld Twin Pad
Tuesday Mar 14 7:15PM Molson Canadians 2 Orbex HC 3
8:15PM Melloul Blamey Nailers 3 Ghost Busters 3
9:00PM Fionn MacCool's 6 Ice Ninjas 2
9:15PM Nordekes 1 Moose Knuckles 4
10:00PM The Bishops 2 The Has Beens 4
10:15PM Grand River Gators 8 Long Horns 8
11:00PM Puck Ewes 7 Dirty Mike & The Boys 3
Activa Sportsplex 10:15PM Brew Jays 1 Wiserhood 7
11:15PM Book Hockey Team 4 Devils 5
Sportsworld Twin Pad
Tuesday Mar 21 7:15PM Ghost Busters 3 Melloul Blamey Nailers 1
8:15PM Orbex HC 4 Molson Canadians 3
9:00PM Dirty Mike & The Boys 5 Book Hockey Team 1
9:15PM Wiserhood 4 Grand River Gators 4
10:00PM Puck Ewes 3 Devils 3
10:15PM Nordekes 0 Brew Jays 0
11:00PM The Bishops 3 Fionn MacCool's 6
Activa Sportsplex 10:15PM Moose Knuckles 6 Long Horns 3
11:15PM Ice Ninjas 5 The Has Beens 3
A - Champions - Ghost Busters
B - Champions - Orbex HC